Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

Kategorie

Kategorie

Doprava a platba

Česká pošta - balík do ruky
Objednávku se Vám pošta pokusí doručit standardně následující pracovní den po odeslání. V případě nezastižení Vám zásilku po dobu 7-mi dnů uloží na pobočce Pošty. Číslo zásilky a stav doručení Vám oznámí emailem a SMS zprávou.

Kurýrní služba WE|DO
Kurýr WE|DO Vám doručí objednávku následující pracovní den po jejím odeslání. Přibližnou hodinu doručení Vám oznámí SMS zprávou. Objednávku je možné uhradit přepravci při doručení platební kartou. Nadrozměrné zásilky je možné doručit pouze kurýrní službou WE|DO, nebo GLS.

Kurýrní služba PPL
Kurýr PPL Vám doručí objednávku následující pracovní den po jejím odeslání. Termín doručení Vám oznámí SMS zprávou ráno v den doručování zásilky. Zásilku je možné přesměrovat na PPL Parcelshop pro možnost osobního vyzvednutí.


Kurýrní služba GLS
Kurýr GLS Vám doručí objednávku následující pracovní den po jejím odeslání. Termín doručení Vám oznámí SMS zprávou a emailem s 3 hodinovým rozmezím. Objednávku je možné uhradit přepravci v hotovosti, případně platební kartou.


Výdejní místo Zásilkovna
Objednávku Vám standardně doručíme do 1 pracovního dne po jejím odeslání na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny. Pobočku zvolíte vedle objednávkového formuláře. V případě, že je na výdejním místě umožněna platba kartou, je možné objednávku uhradit na výdejním místě platební kartou. Na výdejní místo se dostavte po přijetí SMS zprávy s heslem pro vyzvednutí zásilky.

Výdejní místo WE|DO Uloženka
Objednávku Vám standardně doručíme do 1 pracovního dne po jejím odeslání na Vámi zvolené výdejní místo. Pobočku zvolíte vedle objednávkového formuláře. V případě, že je na výdejním místě umožněna platba kartou, je možné objednávku uhradit na výdejním místě platební kartou.


U všech výše uvedených přepravců
nabízíme možnost platby na dobírku, online platební kartou (platební brány GoPay), případně převodem na bankovní účet (FIO banka, a.s.).

Uvedené termíny doručení jsou nezávazné a v rámci sezónních vlivů může dojít k jejich případným změnám.